Állás

Villanyszerelő Gyengeáramú
hálózatszerelő
Biztonságtechnikai
rendszerszerelő
Informatikus

A jelentkezéseket az allas@3lan.hu e-mail címre várjuk! Kérjük fényképes Önéletrajzát bérigény megjelöléssel küldje el részünkre!

Bármely meghírdetett állásra jelentkezne, alapvető elvárásaink közé tartozik:

  • bűntetlen előélet
  • megbízhatóság
  • B kategóriás járművezetői engedély
  • igényes munkavégvégzés
  • csapatszellem, jó kommunikációs készség, munkabírás, terhelhetőség

Előny, ha rendelkezik az alábbiakkal, vagy az alábbiak valamelyikével:

  • angol/német nyelv ismerete előny
  • szakmai gyakorlat

Az alábbi szakirányú végzettségekkel rendelkezőket keressük:

  • villanyszerelő
  • gyengeáramú-hálózat szerelő
  • biztonságtechnikai rendszer szerelő
  • informatikus

Feladatok:

  • Magasban végzett munkavégzés (2-50m)
  • Komplett jeltovábbító, informatikai, biztonság-technika rendszerek összeszerelése, tesztelése, üzemeltetése
  • Ügyfélkapcsolat, help-desk

Juttatás:

  • Versenyképes juttatási csomag, alapbéren felüli juttatások (pl. cafeteria, étkezési hozzájárulás, bejárás támogatás)
  • Továbbképzési lehetőségek